Шановні колеги! Більшість з вас вже встигла ознайомитися з новими умовами поставки товарів – ПРАВИЛАМИ ІНКОТЕРМС®2020, які почали діяти в Україні та всьому світі з 1 січня 2020 року.
ПРЕЗЕНТУЄМО НОВУ ОФІЦІЙНУ ПУБЛІКАЦІЮ МТП УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!!!! Перед Вами абсолютно новий «драфт» ЗЕД-контракту на поставку виробленої продукції, який вже включає в собі останні зміни уніфікованої міжнародної практики укладання та виконання зовнішньоекономічних контрактів, у тому числі із застосуванням редакції правил Інкотермс®2020 на наступні 10 років.
У новій публікації Ви знайдете багато цікавої інформації, власне «драфт» типового контракту (Загальні та Особливі умови), який вже можна застосовувати з 2020 року на практиці всім українським суб’єктам ЗЕД та численні додатки до нього:

БОНУС!
Беручи до уваги події, які український та світовий бізнес пережили у зв’язку з COVID-19, а також ажіотажем навколо теми форс-мажору, КОЖЕН замовник Типового контракту МТП міжнародної купівлі-продажу отримає БЕЗКОШТОВНО українську версію оновленої публікації МТП (публ. МТП № 650) «Застереження МТП 2003 про форс-мажор та Застереження МТП 2003 про ускладнення». Ці застереження значно допоможуть вітчизняному бізнесу при складанні зовнішньоекономічного контракту в тій його частині, яка стосується саме застереження про форс-мажор або застереження про ускладнення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *