Договір публічної оферти – incoterms2020

ОФІЦІЙНІ ПУБЛІКАЦІЇ МТП
+38 095 158 82 46

Договір публічної оферти

985 грн

Бестселер, якого чекав бізнес понад 10 років Для кого:

  • власники бізнесів, які орієнтовані на експорт або імпорт
  • менеджери-ЗЕД
  • консультанти у сфері експорту та імпорту
  • юристи
  • логісти
  • експедитори
  • перевізники
  • митні брокери
  • інспектори на митних постах
  • представники страхових компаній
  • менеджери з експорту
  • трейдери
  • банківські службовці, що ведуть напрямок зовнішньої торгівлі
  • представники підприємств, що провадять зовнішньоекономічну діяльність
  • студенти та викладачі вишів
 

Про що: Коментар МТП до правил Інкотермс®2020 є детальним практичним тлумачником правил Інкотермс®2020. Він надає розлогі відповіді на найважливіші запитання, які виникають сьогодні у світового бізнесу, який займається міжнародною торгівлею в складних умовах перебудови поставок. Даний посібник пояснює зміни, які відбулися в правилах за останні майже 13 років, розглядає відмінності між умовами поставки та містить детальний огляд та пояснення зобов’язань покупців та продавців, відповідно до правил Інкотермс®2020. Окрема увага розробниками приділена детальним коментарям до кожного з 11 базисів поставки та акцент на обов’язки сторін в межах кожного окремого правила Інкотермс® 2020. Що нового?

  1. Посібник розроблений  ІСС на основі трирічної практики застосування базисів поставки як попередньої версії правил Інкотермс®2010, так і редакції правил Інкотермс 2020 року.
  2. Відображено практику застосування правил Інкотермс® 2020 з урахуванням викликів пандемії та порушених логістичних ланцюгів поставки у всьому світі.
  3. Особливу увагу приділено новим умовам страхування вантажів в нових реаліях ведення міжнародної торгівлі.
  4. Введено новий обсяг, умови та рівень страхування, відповідно до базису поставки CIP.
  5. Введено новий базис поставки DPU – поставка в місці з розвантаженням
  6. Розширили можливості використання базису поставки FCA та бортових  коносаментів при роботі з документарними акредитивами.
  7. Приділили значно більше уваги витратам сторін щодо завантаження та розвантаження вантажів – Конвенція SOLAS
  8. Додано можливість використовувати власний транспорт при перевезенні товарів
  9. Додані нові пояснення для користувачів та постатейний текст правил
  10. Надані детальні пояснення щодо правильного вибору базисів поставки в ЗЕД-контрактах.
  11. Детальний опис обов’язків продавців та покупців, відповідно до обраного терміну та їх відповідальність у разі невиконання.
  12. Детально розглянута взаємодія правил Інкотермс® та Віденської конвенції 1980 року щодо договорів міжнародної купівлі-продажу товарів.
  13. В книзі детально пояснена стратегія вибору базисів поставки відповідно до умов ЗЕД-контрактів.
  14. Надано порівняльні таблиці правил Інкотермс з метою їх правильного вибору покупцем та продавцем.
  15. Детально описані витрати сторін, а також передача ризику фізичної втрати чи пошкодження товару.
 

Чому саме Коментар Коментар пояснює як працюють правила Інкотермс® у поєднанні з договорами міжнародної купівлі-продажу товарів, страхування та банківськими договорами щодо оплати за товар, іншими договорами, що супроводжують міжнародну торгівлю. Детально приділено увагу наслідкам невірного вибору різних умов поставки з боку експортерів та імпортерів. Ексклюзивність Коментар МТП до правил Інкотермс®2020 є унікальним виданням. Чому? Тому що видає його виключно Міжнародна торгова палата (штаб квартира в Парижі). Саме вона делегує права на переклад, адаптацію до національного законодавства та продаж своїм національним комітетам в понад 90 країнах світу. ICC Ukraine (Український Національний Комітет Міжнародної Торгової Палати) має ВИКЛЮЧНЕ ЕКСКЛЮЗИВНЕ ПРАВО на використання торгової марки ІНКОТЕРМС® в Україні, офіційне розповсюдження нової редакції правил ІНКОТЕРМС®2020, переклад та розповсюдження Коментаря МТП до правил Інкотермс®2020 в Україні, а також проведення навчальних семінарів з питань застосування нових правил на практиці. Жоден видавець чи інша установа на території України не мають права публікувати дане видання будь-якою мовою. У чому може допомогти?

  • Професійно скласти зовнішньоекономічний контракт з урахуванням умов поставки
  • Розібратися з ризиками сторін
  • Налагодити ланцюги поставок з урахуванням останніх тенденцій в міжнародній торгівлі
  • Ознайомитися з практикою використання правил Інкотермс®2020 у світі за останні роки
  • Зрозуміти витрати, пов’язані з поставкою, а саме:
      • перевезення
      • документи
      • страхування
      • завантаження-розвантаження
      • перевірки перед відправленням
      • пакування
      • маркування
      • закріплення товару
      • надання у розпорядження товару
      • митні збори та збори на терміналі
      • митні формальності
      • повідомлення сторін
      • вирішення спорів
 

Подивитися зміст та структуру Коментаря

Ваше замовлення

Ваше замовлення

Ваше замовлення

Ваше замовлення

Посібник МТП з експортно-імпортних операцій – ICC guide to export\import

Шановні колеги, раді представити нову публікацію (№ 790 UK) Міжнародної торгової палати ПОСІБНИК МТП З ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИХ ОПЕРАЦІЙ. Глобальні стандарти та стратегії бізнесу (5-те видання).

Перед вами бестселер світової торгівлі за авторства відомого гуру в міжнародній торгівлі Гілльєрмо К. Хименеса  У широко відомій книзі пропонуються основні інструкції для комерсантів-початківців, а також надається детальний огляд практики міжнародної торгівлі для досвідчених практиків, які прагнуть подальшого вдосконалення своїх операційних можливостей. П’яте видання було повністю оновлене – включаючи найновіші дослідження та статистичні дані – і містить нову презентацію, щоб збільшити доступність для читачів.

 

По суті презентована публікація МТП – це унікальний практичний путівник в світ міжнародної торгівлі, який допоможе як майбутнім продавцям та покупцям, так і вже працюючим на зовнішніх ринках експортерам та імпортерам.

Основна аудиторія, яку зацікавить   – суб’єкти МСБ, власники бізнесів, які орієнтовані на експорт та імпорт, менеджери-ЗЕД, юристи, що працюють в сфері міжнародної торгівлі, арбітражу, логісти, експедитори, перевізники, митні брокери, представники страхових компаній та банків, менеджери з експорту та імпорту, консультанти ЗЕД,  трейдери, представники підприємств, що провадять зовнішньоекономічну діяльність, дистриб’ютори, агенти, співробітники та учасники торгово-промислових палат, студенти вишів тощо.

Книга налічує понад 300 сторінок тексту формату А4 та розбита на 20 частин, кожна з яких передбачає додаткові контрольні завдання для перевірки та закріплення своїх знань, результатом яких стане вивчення поданого матеріалу.

Серед основних тем, які порушуються в посібнику читач знайде: основні тренди в міжнародній торгівлі, покрокову інструкцію щодо етапів експортно-імпортних операцій та використання документів, робота на зовнішніх ринках, питання пов’язані з торговим фінансуванням, інтелектуальною власністю, управлінням ланцюгів поставок, робота з перевізниками, правила Інкотермс, правові нюанси роботи на зовнішніх ринках, арбітраж, вирішення спорів, зовнішньоекономічні  та інші контракти, що допомагають здійснювати зовнішньоекономічну діяльність.

Беручи до уваги події, які український бізнес переживає через російську військову агресію, а також ажіотажем навколо теми форс-мажору, КОЖЕН замовник Посібника МТП з експортно-імпортних операцій. Глобальні стандарти та стратегії бізнесу (5-те видання) отримає БЕЗКОШТОВНО українську версію публікації МТП (публ. МТП № 650) «Застереження МТП 2003 про форс-мажор та Застереження МТП 2003 про ускладнення». Ці застереження значно допоможуть вітчизняному бізнесу при складанні зовнішньоекономічного контракту в тій його частині, яка стосується саме застереження про форс-мажор або застереження про ускладнення у нелегких умовах війни та необхідності переорієнтовувати ведення бізнесу на міжнародних ринках.  (детально див. зміст публікації).

Типовий контракт МТП міжнародної купівлі-продажу (для виробленої продукції)

442 грн

публ. МТП № 811 UK – 76 стор. Формат: А4

В новій публікації багато цікавої інформації: сам драфт типового контракту (Загальні та Особливі умови), який вже можна застосовувати з 2020 року на практиці всім суб’єктам ЗЕД та численні додатки до нього, у тому числі пояснення до нової редакції правил Інкотермс 2020, Конвенція ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів 1980 року, пояснення Секретаріату ЮНСІТРАЛ щодо Віденської конвенції 1980 року, зразки заповнення контраку тощо.

Кожен замовник Типового контракту МТП міжнародної купівлі-продажу товарів отримає БЕЗКОШТОВНО українську версію оновленої публікації МТП (публ. МТП № 650) «Застереження МТП 2003 про форс-мажор та Застереження МТП 2003 про ускладнення», яка значно допоможе бізнесу при складанні ЗЕД-контракту в тій його частині, яка стосується форс-мажорного застереження або застереження про ускладнення.

Правила Інкотермс® 2020

690 грн

публ. МТП № 723 UK – 392 стор. Формат: 135мм х 230мм

У правилах ІНКОТЕРМС® 2020 Ви знайдете відповіді на питання:

1.Які зміни відбулися у новій редакції правил?

2.За що відповідають правила ІНКОТЕРМС® 2020?

3.За що НЕ відповідають правила ІНКОТЕРМС® 2020?

4.Як найкраще використовувати правила ІНКОТЕРМС® 2020?

5.Що таке поставка, ризик та витрати у правилах ІНКОТЕРМС® 2020?

6.Як взаємодіють правила з договорами купівлі-продажу товарів та іншими контрактами?

7.Який взаємозв’язок правил ІНКОТЕРМС® 2020 з перевізниками та експедиторами?

8.Як правильно використовувати одинадцять правил, представлених у новій редакції?

9.Який новий порядок розташування статей в рамках правил ІНКОТЕРМС® 2020 ?

10.У чому полягають відмінності між правилами ІНКОТЕРМС® 2010 та ІНКОТЕРМС® 2020?

11.Як обрати потрібне правило Інкотермс®.

Три кити правил ІНКОТЕРМС® 2020:

Зобов’язання: Хто за що відповідає у взаємовідносинах між продавцем та покупцем, наприклад, хто організовує перевезення або страхування товару, хто отримує транспортні документи та експортні або імпортні ліцензії тощо;

Ризик: де і коли продавець “постачає” товари, іншими словами, коли ризик переходить від продавця до покупця;

Витрати: Яка зі сторін відповідає за ті чи інші витрати, наприклад витрати на транспортування, упаковку, завантаження або розвантаження товару, а також витрати на перевірку або безпеку тощо.

Ваше замовлення