Новини – incoterms2020

ОФІЦІЙНІ ПУБЛІКАЦІЇ МТП
+38 095 158 82 46

ПОСІБНИК МТП З ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИХ ОПЕРАЦІЙ – ICC GUIDE TO EXPORT\IMPORT

Шановні колеги, раді представити нову публікацію (№ 790 UK) Міжнародної торгової палати ПОСІБНИК МТП З ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИХ ОПЕРАЦІЙ. Глобальні стандарти та стратегії бізнесу (5-те видання). Перед

Читати »

24 вересня в ЛІГА:ЗАКОН відбулась прес-конференція про запуск правил Incoterms® 2020 в Україні (Бізнес ЛІГА:ЗАКОН, 24 вересня 2019р.)

Бізнесу презентували оновлену версію правил Incoterms® 2020, що регулюють умови поставки у зовнішньоекономічних договорах. 24 вересня в компанії ЛІГА:ЗАКОН відбулась прес-конференція щодо запуску правил Incoterms®

Читати »

Правила Інкотермс® підлаштовуються під мінливі умови торгівлі у світі (відеоінтерв’ю RAIL.insider, 02 жовтня 2019р.)

Що таке правила Інкотермс®, з якою періодичністю і навіщо їх змінюють? Правила Інкотермс® — це міжнародні терміни, які регулюють умови постачання у зовнішньоекономічних договорах або

Читати »

Зміни, які відбулися у правилах Інкотермс® 2020, є структурними (Журнал “Управління фінансами”, № 01, січень 2020 року)

З 1 січня 2020 року в усьому світі починає діяти нова редакція правил Інкотермс® 2020. Аби ознайомити український бізнес, що здійснює зовнішньоекономічну діяльність, з новелами

Читати »

Як грамотно складати зовнішньоекономічні договори із застосуванням правил Інкотермс® 2020 (Інформаційно-аналітичний ресурс “Logist.FM”, від 08 листопада 2019 р.)

Як відомо, нові правила Інкотермс® 2020 вступлять в силу вже з 1 січня майбутнього року. Як і минула версія правил Інкотермс® 2010 застосування допустимо як

Читати »

ТИПОВИЙ КОНТРАКТ МТП МІЖНАРОДНОЇ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ (ДЛЯ ВИРОБЛЕНОЇ ПРОДУКЦІЇ) (публікація МТП №811 UK)

Шановні колеги! Більшість з вас вже встигла ознайомитися з новими умовами поставки товарів – ПРАВИЛАМИ ІНКОТЕРМС®2020, які почали діяти в Україні та всьому світі з 1

Читати »

Що нового у 2020 році для українських контрагентів, що працюють на експорт та імпорт. Пам’ятка для юристів

Новий рік ознаменувався не лише подією, що сколихнула увесь світ та внесла корективи в роботу на міжнародних ринках – пандемія коронавірусу. Поточний рік виявився багатим

Читати »

Ваше замовлення

Ваше замовлення

Ваше замовлення

Посібник МТП з експортно-імпортних операцій – ICC guide to export\import

Шановні колеги, раді представити нову публікацію (№ 790 UK) Міжнародної торгової палати ПОСІБНИК МТП З ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИХ ОПЕРАЦІЙ. Глобальні стандарти та стратегії бізнесу (5-те видання).

Перед вами бестселер світової торгівлі за авторства відомого гуру в міжнародній торгівлі Гілльєрмо К. Хименеса  У широко відомій книзі пропонуються основні інструкції для комерсантів-початківців, а також надається детальний огляд практики міжнародної торгівлі для досвідчених практиків, які прагнуть подальшого вдосконалення своїх операційних можливостей. П’яте видання було повністю оновлене – включаючи найновіші дослідження та статистичні дані – і містить нову презентацію, щоб збільшити доступність для читачів.

 

По суті презентована публікація МТП – це унікальний практичний путівник в світ міжнародної торгівлі, який допоможе як майбутнім продавцям та покупцям, так і вже працюючим на зовнішніх ринках експортерам та імпортерам.

Основна аудиторія, яку зацікавить   – суб’єкти МСБ, власники бізнесів, які орієнтовані на експорт та імпорт, менеджери-ЗЕД, юристи, що працюють в сфері міжнародної торгівлі, арбітражу, логісти, експедитори, перевізники, митні брокери, представники страхових компаній та банків, менеджери з експорту та імпорту, консультанти ЗЕД,  трейдери, представники підприємств, що провадять зовнішньоекономічну діяльність, дистриб’ютори, агенти, співробітники та учасники торгово-промислових палат, студенти вишів тощо.

Книга налічує понад 300 сторінок тексту формату А4 та розбита на 20 частин, кожна з яких передбачає додаткові контрольні завдання для перевірки та закріплення своїх знань, результатом яких стане вивчення поданого матеріалу.

Серед основних тем, які порушуються в посібнику читач знайде: основні тренди в міжнародній торгівлі, покрокову інструкцію щодо етапів експортно-імпортних операцій та використання документів, робота на зовнішніх ринках, питання пов’язані з торговим фінансуванням, інтелектуальною власністю, управлінням ланцюгів поставок, робота з перевізниками, правила Інкотермс, правові нюанси роботи на зовнішніх ринках, арбітраж, вирішення спорів, зовнішньоекономічні  та інші контракти, що допомагають здійснювати зовнішньоекономічну діяльність.

Беручи до уваги події, які український бізнес переживає через російську військову агресію, а також ажіотажем навколо теми форс-мажору, КОЖЕН замовник Посібника МТП з експортно-імпортних операцій. Глобальні стандарти та стратегії бізнесу (5-те видання) отримає БЕЗКОШТОВНО українську версію публікації МТП (публ. МТП № 650) «Застереження МТП 2003 про форс-мажор та Застереження МТП 2003 про ускладнення». Ці застереження значно допоможуть вітчизняному бізнесу при складанні зовнішньоекономічного контракту в тій його частині, яка стосується саме застереження про форс-мажор або застереження про ускладнення у нелегких умовах війни та необхідності переорієнтовувати ведення бізнесу на міжнародних ринках.  (детально див. зміст публікації).

Типовий контракт МТП міжнародної купівлі-продажу (для виробленої продукції)

442 грн

публ. МТП № 811 UK – 76 стор. Формат: А4

В новій публікації багато цікавої інформації: сам драфт типового контракту (Загальні та Особливі умови), який вже можна застосовувати з 2020 року на практиці всім суб’єктам ЗЕД та численні додатки до нього, у тому числі пояснення до нової редакції правил Інкотермс 2020, Конвенція ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів 1980 року, пояснення Секретаріату ЮНСІТРАЛ щодо Віденської конвенції 1980 року, зразки заповнення контраку тощо.

Кожен замовник Типового контракту МТП міжнародної купівлі-продажу товарів отримає БЕЗКОШТОВНО українську версію оновленої публікації МТП (публ. МТП № 650) «Застереження МТП 2003 про форс-мажор та Застереження МТП 2003 про ускладнення», яка значно допоможе бізнесу при складанні ЗЕД-контракту в тій його частині, яка стосується форс-мажорного застереження або застереження про ускладнення.

Правила Інкотермс® 2020

690 грн

публ. МТП № 723 UK – 392 стор. Формат: 135мм х 230мм

У правилах ІНКОТЕРМС® 2020 Ви знайдете відповіді на питання:

1.Які зміни відбулися у новій редакції правил?

2.За що відповідають правила ІНКОТЕРМС® 2020?

3.За що НЕ відповідають правила ІНКОТЕРМС® 2020?

4.Як найкраще використовувати правила ІНКОТЕРМС® 2020?

5.Що таке поставка, ризик та витрати у правилах ІНКОТЕРМС® 2020?

6.Як взаємодіють правила з договорами купівлі-продажу товарів та іншими контрактами?

7.Який взаємозв’язок правил ІНКОТЕРМС® 2020 з перевізниками та експедиторами?

8.Як правильно використовувати одинадцять правил, представлених у новій редакції?

9.Який новий порядок розташування статей в рамках правил ІНКОТЕРМС® 2020 ?

10.У чому полягають відмінності між правилами ІНКОТЕРМС® 2010 та ІНКОТЕРМС® 2020?

11.Як обрати потрібне правило Інкотермс®.

Три кити правил ІНКОТЕРМС® 2020:

Зобов’язання: Хто за що відповідає у взаємовідносинах між продавцем та покупцем, наприклад, хто організовує перевезення або страхування товару, хто отримує транспортні документи та експортні або імпортні ліцензії тощо;

Ризик: де і коли продавець “постачає” товари, іншими словами, коли ризик переходить від продавця до покупця;

Витрати: Яка зі сторін відповідає за ті чи інші витрати, наприклад витрати на транспортування, упаковку, завантаження або розвантаження товару, а також витрати на перевірку або безпеку тощо.

Ваше замовлення