Посібник МТП з експортно-імпортних операцій – ICC guide to export\import

1080 грн

Шановні колеги, радий представити нову публікацію (№ 790 UK) Міжнародної торгової палати ПОСІБНИК МТП З ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИХ ОПЕРАЦІЙ. Глобальні стандарти та стратегії бізнесу (5-те видання).

Перед вами бестселер світової торгівлі за авторства відомого гуру в міжнародній торгівлі Гілльєрмо К. Хименеса.

По суті презентована публікація МТП – це унікальний практичний путівник в світ міжнародної торгівлі, який допоможе як майбутнім продавцям та покупцям, так і вже працюючим на зовнішніх ринках експортерам та імпортерам.

Основна аудиторія, яку зацікавить   – суб’єкти МСБ, власники бізнесів, які орієнтовані на експорт та імпорт, менеджери-ЗЕД, юристи, що працюють в сфері міжнародної торгівлі, арбітражу, логісти, експедитори, перевізники, митні брокери, представники страхових компаній та банків, менеджери з експорту та імпорту, консультанти ЗЕД,  трейдери, представники підприємств, що провадять зовнішньоекономічну діяльність, дистриб’ютори, агенти, співробітники та учасники торгово-промислових палат, студенти вишів тощо.

Книга налічує понад 275 сторінок тексту формату А4 та розбита на 19 частин, кожна з яких передбачає додаткові контрольні завдання для перевірки та закріплення своїх знань, результатом яких стане вивчення поданого матеріалу.

Серед основних тем, які порушуються в посібнику читач знайде: основні тренди в міжнародній торгівлі, покрокову інструкцію щодо етапів експортно-імпортних операцій та використання документів, робота на зовнішніх ринках, питання пов’язані з торговим фінансуванням, інтелектуальною власністю, управлінням ланцюгів поставок, робота з перевізниками, правила Інкотермс, правові нюанси роботи на зовнішніх ринках, арбітраж, вирішення спорів, зовнішньоекономічні  та інші контракти, що допомагають здійснювати зовнішньоекономічну діяльність.

Зміст книги