Семінари – incoterms2020

ОФІЦІЙНІ ПУБЛІКАЦІЇ МТП
+38 095 158 82 46

Семінари

Графік проведення семінарів

на 2020 рік

25 та 26 лютого 2020

Перший офіційний дводенний вебінар

28 лютого 2020

Партнер — Ліга:Закон

З метою своєчасного інформування українського бізнесу про нововведення, які будуть запроваджені з 1 січня 2020 року новою редакцією правил ІНКОТЕРМС® 2020, ICC Ukraine має на меті організацію в Україні на постійній основі семінарів-практикумів щодо застосування нової редакції правил ІНКОТЕРМС® 2020 на практиці. В рамках семінарів будуть надаватися роз’яснення та практичні рекомендації щодо застосування усіх змін та новел, які відображені у новій редакції правил у порівнянні із попередньою редакцією, правильного застосування правил у зовнішньоекономічних договорах.
 

Кому буде корисно відвідати семінари:

Власникам бізнесів

що орієнтовані на експорт та імпорт

Юристам

що працюють в сфері міжнародної торгівлі та арбітражу

Представникам підприємств

що ведуть міжнародну торгівлю

Менеджерам

та консультантам з експорту

Менеджерам ЗЕД

що працюють на підприємствах всіх форм власності

Арбітрам

при вирішенні спорів в арбітражних судах

Перевізникам

при укладанні договорів на перевезення з покупцями або продавцями

Експедиторам

при укладанні договорів на експедирування товару

Логістам

при розрахунку оптимального маршруту доставки товарів

Митним брокерам

при декларуванні товару

Викладачам ВНЗ

для успішного приймання іспитів з тематики ЗЕД

Трейдерам

для мінімізації ризиків при поставці товарів

Представникам страхових компаній

при укладанні договорів на страхування товарів

Представникам банківського сектору

при здійсненні торгового фінансування продавців та покупців

Студентам ВНЗ

для успішного складання іспиту з тематики ЗЕД

Іншим

хто цікавиться тематикою поставки товарів на експорт або імпорт

Програма

Основні питання, які будуть розглядатися в рамках семінару:

Ваше замовлення

Ваше замовлення

Ваше замовлення

Посібник МТП з експортно-імпортних операцій – ICC guide to export\import

Шановні колеги, раді представити нову публікацію (№ 790 UK) Міжнародної торгової палати ПОСІБНИК МТП З ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИХ ОПЕРАЦІЙ. Глобальні стандарти та стратегії бізнесу (5-те видання).

Перед вами бестселер світової торгівлі за авторства відомого гуру в міжнародній торгівлі Гілльєрмо К. Хименеса  У широко відомій книзі пропонуються основні інструкції для комерсантів-початківців, а також надається детальний огляд практики міжнародної торгівлі для досвідчених практиків, які прагнуть подальшого вдосконалення своїх операційних можливостей. П’яте видання було повністю оновлене – включаючи найновіші дослідження та статистичні дані – і містить нову презентацію, щоб збільшити доступність для читачів.

 

По суті презентована публікація МТП – це унікальний практичний путівник в світ міжнародної торгівлі, який допоможе як майбутнім продавцям та покупцям, так і вже працюючим на зовнішніх ринках експортерам та імпортерам.

Основна аудиторія, яку зацікавить   – суб’єкти МСБ, власники бізнесів, які орієнтовані на експорт та імпорт, менеджери-ЗЕД, юристи, що працюють в сфері міжнародної торгівлі, арбітражу, логісти, експедитори, перевізники, митні брокери, представники страхових компаній та банків, менеджери з експорту та імпорту, консультанти ЗЕД,  трейдери, представники підприємств, що провадять зовнішньоекономічну діяльність, дистриб’ютори, агенти, співробітники та учасники торгово-промислових палат, студенти вишів тощо.

Книга налічує понад 300 сторінок тексту формату А4 та розбита на 20 частин, кожна з яких передбачає додаткові контрольні завдання для перевірки та закріплення своїх знань, результатом яких стане вивчення поданого матеріалу.

Серед основних тем, які порушуються в посібнику читач знайде: основні тренди в міжнародній торгівлі, покрокову інструкцію щодо етапів експортно-імпортних операцій та використання документів, робота на зовнішніх ринках, питання пов’язані з торговим фінансуванням, інтелектуальною власністю, управлінням ланцюгів поставок, робота з перевізниками, правила Інкотермс, правові нюанси роботи на зовнішніх ринках, арбітраж, вирішення спорів, зовнішньоекономічні  та інші контракти, що допомагають здійснювати зовнішньоекономічну діяльність.

Беручи до уваги події, які український бізнес переживає через російську військову агресію, а також ажіотажем навколо теми форс-мажору, КОЖЕН замовник Посібника МТП з експортно-імпортних операцій. Глобальні стандарти та стратегії бізнесу (5-те видання) отримає БЕЗКОШТОВНО українську версію публікації МТП (публ. МТП № 650) «Застереження МТП 2003 про форс-мажор та Застереження МТП 2003 про ускладнення». Ці застереження значно допоможуть вітчизняному бізнесу при складанні зовнішньоекономічного контракту в тій його частині, яка стосується саме застереження про форс-мажор або застереження про ускладнення у нелегких умовах війни та необхідності переорієнтовувати ведення бізнесу на міжнародних ринках.  (детально див. зміст публікації).

Типовий контракт МТП міжнародної купівлі-продажу (для виробленої продукції)

442 грн

публ. МТП № 811 UK – 76 стор. Формат: А4

В новій публікації багато цікавої інформації: сам драфт типового контракту (Загальні та Особливі умови), який вже можна застосовувати з 2020 року на практиці всім суб’єктам ЗЕД та численні додатки до нього, у тому числі пояснення до нової редакції правил Інкотермс 2020, Конвенція ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів 1980 року, пояснення Секретаріату ЮНСІТРАЛ щодо Віденської конвенції 1980 року, зразки заповнення контраку тощо.

Кожен замовник Типового контракту МТП міжнародної купівлі-продажу товарів отримає БЕЗКОШТОВНО українську версію оновленої публікації МТП (публ. МТП № 650) «Застереження МТП 2003 про форс-мажор та Застереження МТП 2003 про ускладнення», яка значно допоможе бізнесу при складанні ЗЕД-контракту в тій його частині, яка стосується форс-мажорного застереження або застереження про ускладнення.

Правила Інкотермс® 2020

690 грн

публ. МТП № 723 UK – 392 стор. Формат: 135мм х 230мм

У правилах ІНКОТЕРМС® 2020 Ви знайдете відповіді на питання:

1.Які зміни відбулися у новій редакції правил?

2.За що відповідають правила ІНКОТЕРМС® 2020?

3.За що НЕ відповідають правила ІНКОТЕРМС® 2020?

4.Як найкраще використовувати правила ІНКОТЕРМС® 2020?

5.Що таке поставка, ризик та витрати у правилах ІНКОТЕРМС® 2020?

6.Як взаємодіють правила з договорами купівлі-продажу товарів та іншими контрактами?

7.Який взаємозв’язок правил ІНКОТЕРМС® 2020 з перевізниками та експедиторами?

8.Як правильно використовувати одинадцять правил, представлених у новій редакції?

9.Який новий порядок розташування статей в рамках правил ІНКОТЕРМС® 2020 ?

10.У чому полягають відмінності між правилами ІНКОТЕРМС® 2010 та ІНКОТЕРМС® 2020?

11.Як обрати потрібне правило Інкотермс®.

Три кити правил ІНКОТЕРМС® 2020:

Зобов’язання: Хто за що відповідає у взаємовідносинах між продавцем та покупцем, наприклад, хто організовує перевезення або страхування товару, хто отримує транспортні документи та експортні або імпортні ліцензії тощо;

Ризик: де і коли продавець “постачає” товари, іншими словами, коли ризик переходить від продавця до покупця;

Витрати: Яка зі сторін відповідає за ті чи інші витрати, наприклад витрати на транспортування, упаковку, завантаження або розвантаження товару, а також витрати на перевірку або безпеку тощо.

Ваше замовлення