ІНКОТЕРМС® 2020
Офіційний сайт
+38 095 158 82 46

НОВИНИ
Оновлене видання правил ІНКОТЕРМС® 2020
Прізвище, імˈя, по батькові
Телефон
E-mail
Kоментарі до замовлення
Оновлене видання правил ІНКОТЕРМС® 2020
Прізвище, імˈя, по батькові
Компанія
Код ЄДРПОУ
Телефон
E-mail
Kоментарі до замовлення
Як відомо, нові правила Інкотермс® 2020 вступлять в силу вже з 1 січня майбутнього року. Як і минула версія правил Інкотермс® 2010 застосування допустимо як для міжнародної так і для внутрішньої торгівлі, що успішно застосовується по всьому світу. Для розробки останніх оновлень торгових термінів Інкотермс збір даних вівся практично по всьому світу з метою відображення в них сучасних реалій комерційної торгівлі. Міжнародна торгова палата (МТП) здійснює вивчення принципів торгівлі, аналіз транзакцій, адаптацію до нових трендів і формує в правилах кращі сучасні рішення для поставки товарів. У свою чергу, МТП має ексклюзивне право на переклад, публікацію і поширення нових правил Інкотермс® 2020.
Читати далі
Зміни, які відбулися у правилах Інкотермс® 2020, є структурними (Журнал "Управління фінансами", № 01, січень 2020 року)
З 1 січня 2020 року в усьому світі починає діяти нова редакція правил Інкотермс® 2020. Аби ознайомити український бізнес, що здійснює зовнішньоекономічну діяльність, з новелами правил Інкотермс 2020, ми зустрілися з Головою ради Асоціації експортерів та імпортерів, сертифікованим експертом ТПП України з питань експорту до ЄС, офіційним cертифікованим тренером ІСС та IСС Uкrаine з питань запровадження правил Інкотермс 2020 в Україні Миколою Ларіним. Пан Микола очолював роботу з перекладу та адаптації нової редакції правил Інкотермс® 2020 у межах робочої групи з питань підготовки до запровадження нової редакції правил Інкотермс® 2020 при Комісії з митної справи та спрощення процедур торгівлі IСС Uкrаine. Також він брав участь у перекладі попередньої редакції правил Інкотермс® 2010 і Коментаря Міжнародної торгової палати (МТП) до правил Інкотермс® 2010.
Читати далі

Правила Інкотермс® підлаштовуються під мінливі умови торгівлі у світі (відеоінтерв'ю RAIL.insider, 02 жовтня 2019р.)

Що таке правила Інкотермс®, з якою періодичністю і навіщо їх змінюють?
Правила Інкотермс® — це міжнародні терміни, які регулюють умови постачання у зовнішньоекономічних договорах або договорах міжнародної купівлі-продажу товарів з контрагентами з багатьох країн світу. Видавець правил Інкотермс® — Міжнародна торгова палата, яка має штаб-квартиру в Парижі. Перша редакція правил Інкотермс® була видана в 1936 році і з цього часу вони неодноразово перевидавалися. Попередня редакція правил Інкотермс® була видана у 2010 році. Нинішня редакція правил Інкотермс® 2020 року — дев'ята за рахунком. Самі правила ухвалюються з періодичністю приблизно раз на 10 років.
Бізнесу презентували оновлену версію правил Incoterms® 2020, що регулюють умови поставки у зовнішньоекономічних договорах. 24 вересня в компанії ЛІГА:ЗАКОН відбулась прес-конференція щодо запуску правил Incoterms® 2020 в Україні. Доповідачами на заході були: Володимир Щелкунов — Президент ICC Ukraine, Олег Платонов — Голова делегації України при СЕФАКТ ООН, Володимир Хоманець — начальник Управління економічного співробітництва МЗС України та Микола Ларін — Голова ради Асоціації експортерів та імпортерів. Модерував захід керівник напрямку "Бізнес" компанії ЛІГА:ЗАКОН Олександр Липський.
Доповідачі презентували учасникам зустрічі двомовну україно-англійську версію правил Incoterms® 2020 — оновлену версію відомих правил, що регулюють умови поставки у зовнішньоекономічних договорах.
Читати далі
Час переглянути
експортно-імпортні контракти
Нова редакція правил Інкотермс® 2020 допоможе в цьому, адже в ній зібрана остання світова практика міжнародної торгівлі.
Made on
Tilda