ІНКОТЕРМС® 2020
Офіційний сайт
+38 095 158 82 46

Торгова марка

Оновлене видання правил ІНКОТЕРМС® 2020
Прізвище, імˈя, по батькові
Телефон
E-mail
Kоментарі до замовлення
Оновлене видання правил ІНКОТЕРМС® 2020
Прізвище, імˈя, по батькові
Компанія
Код ЄДРПОУ
Телефон
E-mail
Kоментарі до замовлення
Правила ІНКОТЕРМС® 2020 у вигляді постера!
Прізвище, Імя, По-батькові
Компанія
Код ЄДРПОУ
Телефон
E-mail
Kоментарі до замовлення

Захист торгової марки INCOTERMS®

Правильне використання правил INCOTERMS® має важливе значення для встановлення правової впевненості, на якій ґрунтується взаємна довіра ділових партнерів. Поряд з тим, що МТП заохочує використання правил INCOTERMS® сторонами договорів купівлі-продажу, вона досить ретельно захищає торгову марку (знак для товарів і послуг) INCOTERMS® для того, щоб забезпечити однакове застосування і правильність використання цих правил.

«INCOTERMS» і логотип INCOTERMS® є знаками для товарів і послуг Міжнародної торгової палати. «INCOTERMS» не є загальною назвою міжнародних торгових термінів, в той же час цей логотип є торговою маркою, що використовується для позначення правил, розроблених МТП.

МТП захищає назву «INCOTERMS» і логотип INCOTERMS® як знаки для товарів і послуг. Це робиться для того, щоб допомогти діловому співтовариству ідентифікувати офіційні і автентичні продукти, а також послуги МТП, які безпосередньо пов'язані з правилами INCOTERMS®.

Несанкціоноване використання торговельної марки «INCOTERMS» або логотипу INCOTERMS® 2020, порушує права Міжнародної торгової палати.

Детальніше про відповідальність за порушення прав на знак для товарів і послуг читайте в рубриці Відповідальність.

Використання торгової марки «INCOTERMS» для посилання на правила INCOTERMS® здійснюється з дотриманням таких вимог:

Поруч з торговим знаком «INCOTERMS» завжди використовується символ ®, наприклад: правила INCOTERMS® 2020. Цей символ вказує, що «INCOTERMS» є зареєстрованою торговою маркою.
!
При посиланні на знак для товарів і послуг «INCOTERMS», що належить МТП, необхідно робити позначку про право власності на цю торговельну марку. Посилання на знак для товарів і послуг можуть здійснюватися, наприклад, як примітка на сторінці (ах) документа (книги, посібники, презентації, програми семінару або рекламних матеріалах, проспектах) або внизу веб-сторінки і т.д.
!
Торгову марку «INCOTERMS» можна використовувати тільки для посилання на ІНКОТЕРМС МТП та інші продукти і послуги ІНКОТЕРМС МТП.
!
У тексті «ІНКОТЕРМС» слід вживати як прикметник, а не як іменник.
!
Не можна, щоб термін «ІНКОТЕРМС» починався з малої літери.
!
Не можна вживати термін «ІНКОТЕРМС» без букви «с» в кінці слова («s» — Incoterms).
!
Будь-який окремий термін з ІНКОТЕРМС слід позначати як «правило ІНКОТЕРМС», а не «ІНКОТЕРМС».
!
Будь-яке використання торгової марки «INCOTERMS» по відношенню до продуктів і послуг, які не мають відношення до МТП, можливо тільки при наявності ліцензії МТП.
!
Більше інформації про правильне використання торгової марки «Incoterms®» ICC можна знайти на сайті ICC, присвяченому правилами Інкотермс www.iccwbo.org/incoterms.
!
Час переглянути
експортно-імпортні контракти
Нова редакція правил Інкотермс® 2020 допоможе в цьому, адже в ній зібрана остання світова практика міжнародної торгівлі.
Made on
Tilda