ІНКОТЕРМС® 2020
Офіційний сайт
+38 095 158 82 46

Авторське право

Оновлене видання правил ІНКОТЕРМС® 2020
Прізвище, імˈя, по батькові
Телефон
E-mail
Kоментарі до замовлення
Оновлене видання правил ІНКОТЕРМС® 2020
Прізвище, імˈя, по батькові
Компанія
Код ЄДРПОУ
Телефон
E-mail
Kоментарі до замовлення
Правила ІНКОТЕРМС® 2020 у вигляді постера!
Прізвище, Імя, По-батькові
Компанія
Код ЄДРПОУ
Телефон
E-mail
Kоментарі до замовлення
Охорона авторським правом виключно важлива для однакового вживання і цитування термінів, що використовуються в публікаціях МТП, а також для того, щоб контрагенти у всьому світі знали, що вони посилаються на однаковий звід правил.
Авторські права МТП ІНКОТЕРМС® 2020 — це результат колективної роботи, ініційованої Міжнародною торговою палатою.

Правила ІНКОТЕРМС® 2020 і роз'яснення, а також будь-який зміст публікації МТП щодо правил ІНКОТЕРМС® охороняється авторським правом МТП. Це включає, але не обмежується, Вступом, преамбулою або роз'ясненнями, Обов'язками покупця і продавця. Інші пов'язані публікації МТП також охороняються авторським правом.

НЕ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ВІДТВОРЮВАТИ ЧИ КОПІЮВАТИ ПРАВИЛА ІНКОТЕРМС®2020 ЧИ БУДЬ-ЯКУ ЙОГО ЧАСТИНУ У БУДЬ-ЯКІЙ ФОРМІ ТА БУДЬ-ЯКИМИ ЗАСОБАМИ — графічними, електронними чи механічними, включаючи фотокопіювання, сканування, запис на плівку чи магнітну стрічку та інформаційно-пошукової системи — без письмового дозволу ICC Services.

МТП має виключне авторське право на англомовний текст ІНКОТЕРМС® 2020, яке захищене Французьким кодексом інтелектуальної власності та міжнародним правом.

Таким чином, право на використання ІНКОТЕРМС® 2020, як і право на дозвіл або заборону його використання іншими особами, належить виключно МТП.
Час переглянути
експортно-імпортні контракти
Нова редакція правил Інкотермс® 2020 допоможе в цьому, адже в ній зібрана остання світова практика міжнародної торгівлі.
Made on
Tilda